Aktuality, Trebišov    22.11.2019

Zemplínsky deň ošetrovateľstva 2019

Ôsmy ročník Zemplínskeho dňa ošetrovateľstva sa niesol v téme: Multiodborová spolupráca záruka kvality ošetrovateľskej starostlivosti.

 

Vystúpili na ňom s prednáškami sestry z Trebišova, ale aj z iných nemocníc Sveta zdravia, či ošetrovateľských fakúlt. Podujatie bolo obohatené o zahraničného hosťa z Rakúska, ktorý nám poskytol iný pohľad na poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti ako aj na starostlivosť o zamestnanca.

Podujatie zorganizovala Regionálna komora sestier a pôrodných asistentiek v spolupráci s trebišovskou nemocnicou a za podpory mesta Trebišov. ZDO už patrí medzi stále a pravidelné odborné podujatia sestier a každý rok sa teší hojnému záujmu.

Veríme, že budúci rok bude opäť úspešný a prinesie nové vedomosti, skúsenosti a informácie.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.09.2020

Dobré skutky sa dejú – týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

Dobrovoľnícke centrum KRAJŠÍ DEŇ Humenné si v rámci týždňa dobrovoľníctva, ktorý bol na celom Slovensku vyhlásený 16. – 22.9.2020 pripravilo niekoľko milých aktivít.

Aktuality 22.09.2020

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala súčasťou národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva 2020 je realizovaný s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizácie Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.

Aktuality 17.09.2020

Východné Slovensko súrne potrebuje nové centrá intervenčnej rádiológie

Michalovská nemocnica je technologicky pripravená, žiada však väčšiu podporu zo strany najväčšej štátnej zdravotnej poisťovne.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO