Aktuality, Humenné    12.12.2019

Vôňa ihličia v Humenskej nemocnici

Priestory humenskej nemocnice zdobí a rozvoniava jeden z najvýraznejších symbolov tých najkrajších sviatkov v roku – vianočný stromček. A nie jeden, ale rovno štyri.

 

Živé voňavé smreky a jedličky spoločnými silami „obliekli“ šikovné ruky dobrovoľníčok z DC Krajší deň, ktoré kreatívne ozdoby spolu so svojou koordinátorkou Jankou Copkovou navrhli, aj vlastnoručne vyrobili. Na pediatrické oddelenie priniesol dva živé stromčeky za sprievodu hudby a spevu sám Mikuláš.

Mikulášsku nádielku pre malých aj veľkých nám spríjemnili šikovní umelci zo Súkromnej základnej umeleckej školy VIA ARTO, ktorí vyčarili deťom úsmevy na tvári a vniesli na oddelenie vianočnú atmosféru. Mikuláš spolu s anjelikom rozdali detským pacientom okrem dobrej nálady a radosti aj balíčky plné maškŕt.

Druhá polovica voňavého ihličia skrášľuje priestor recepcie a urgentného príjmu, a svoje miesto si ozdobená jedlička našla aj v pavilóne A. Dúfame, že takéto milé prekvapenia aspoň trochu spríjemnia pacientom pobyt v nemocnici, ale aj chvíle pacientskej verejnosti v čakárňach.

GalériaĎalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Aktuality 23.09.2020

Dobré skutky sa dejú – týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

Dobrovoľnícke centrum KRAJŠÍ DEŇ Humenné si v rámci týždňa dobrovoľníctva, ktorý bol na celom Slovensku vyhlásený 16. – 22.9.2020 pripravilo niekoľko milých aktivít.

Aktuality 22.09.2020

Nemocnica Svet zdravia Svidník sa stala súčasťou národnej kampane Týždeň dobrovoľníctva

Týždeň dobrovoľníctva 2020 je realizovaný s podporou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a organizácie Iuventa - Slovenský inštitút mládeže.

Aktuality 17.09.2020

Východné Slovensko súrne potrebuje nové centrá intervenčnej rádiológie

Michalovská nemocnica je technologicky pripravená, žiada však väčšiu podporu zo strany najväčšej štátnej zdravotnej poisťovne.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO