Aktuality, Procare, Svet Zdravia    11.02.2019

ProCare a Svet zdravia je opäť druhým najlepším zamestnávateľom v zdravotníckom sektore

V poradí 7. ročník prestížnej ankety Najzamestnávateľ spoznal na konci januára svojich víťazov. Druhým najlepším zamestnávateľom na Slovensku v roku 2018 v kategórii Nemocnice a zdravotná starostlivosť sa stala skupina ProCare a Svet zdravia. Rovnaké umiestnenie dosiahla aj minulý rok. Víťazom sa stali sesterské lekárne Dr. Max a na treťom mieste skončil Národný onkologický ústav v Bratislave. Do verejného hodnotenia firiem sa tento rok zapojilo 13 693 hlasujúcich.

 

O konečnom poradí firiem rozhodovala široká verejnosť, pričom ľudia v prestížnej ankete vyberali zo 196 spoločností v 10 kategóriách.

„Nás môže iba tešiť, že nám ako zamestnávateľovi verejnosť vystavila výborné vysvedčenie, a to už dva roky po sebe. Hlasujúci mali najviac vyzdvihnúť dobré meno spoločnosti, platové ohodnotenie a zamestnanecké benefity. Plne si uvedomujeme náš záväzok neustále zlepšovať pracovné podmienky našich zamestnancov. V časoch akútneho nedostatku zdravotníckych pracovníkov musíme prichádzať s novými prístupmi, ktoré zabezpečia kolegom odborný rast, zastupiteľnosť a rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. V tejto oblasti máme stále veľký kus cesty pred sebou. Ocenenie nám však vyslalo signál, že ideme správnym smerom,“ vysvetlila Jana Palenčárová, riaditeľka ľudských zdrojov siete polikliník ProCare a siete nemocníc Svet zdravia.Ďalšie príspevky, ktoré by Vás mohli zaujímať

Blog 24.09.2020

Všetko o demencii

Demencia je výsledkom postupne sa zhoršujúceho chronického ochorenia mozgu, ktoré sťažuje a nakoniec úplne znemožňuje vykonávať bežné denné aktivity.

Aktuality 23.09.2020

Dobré skutky sa dejú – týždeň dobrovoľníctva v humenskej nemocnici

Dobrovoľnícke centrum KRAJŠÍ DEŇ Humenné si v rámci týždňa dobrovoľníctva, ktorý bol na celom Slovensku vyhlásený 16. – 22.9.2020 pripravilo niekoľko milých aktivít.

Blog 23.09.2020

Bezlepková strava a liečba celiakie

Základom liečby celiakie je dodržiavanie prísnej bezlepkovej diéty, čím u vášho dieťaťa postupne zanikajú doterajšie príznaky, a to bez podania akýchkoľvek liekov.

Odoberajte novinky e-mailom

 

PROCARE LEKÁR 24

Možnosti riešenia vašich zdravotných komplikácií doma a v zahraničí

 

Teraz 25% zľava

VIAC INFO